U bent hier:  Home » Over Captise » Cases

Onderzoek contract – en leveranciersmanagement RIBW


Bij een organisatie voor beschermd wonen heeft Captise een onderzoek gedaan op het gebied van contract – en leveranciersmanagement vanuit de invalshoek inkoop. Tevens is een eerste crediteurenanalyse opgesteld.  

 Naar aanleiding van aantal interviews, inzage in diverse documentatie en een dump van de administratieve gegevens van een volledig boekjaar is Captise in staat geweest een onderzoek met adviezen en aanbevelingen te presenteren.
 
De adviezen en aanbevelingen werden geconcentreerd weergegeven op de doelstellingen welke vooraf geselecteerd waren:

  • hoe kan het contract – en leveranciersmanagement binnen de organisatie ingericht worden waarbij de verantwoordelijkheden laag in de organisatie liggen.
  • welke prioritering kan op hoofdmoot gegeven worden in het crediteurenoverzicht voor RIBW om projectmatig op te pakken en uit te werken.
  • draagvlak creëren in de organisatie voor inzet van kennis en kunde vanuit het stafbureau bij de invoering van CLM en inkoop.

De organisatie heeft nu voldoende handvatten om inkoop, contract- en leveranciersmanagement verder in de organisatie te kunnen inbedden.



Icoon categorie Categorie: Facilitair management, Inkoopmanagement       Icoon auteur Auteur: 
Icoon gelezen  Aantal keer bekeken:  312        Icoon gelezen  Gepubliceerd:  01-05-2011          Print dit artikel
Onderzoek contract – en leveranciersmanagement RIBW
Lettergrootte Kleine tekst Medium tekst Grote tekst

Reageer op deze pagina Reageer op deze pagina   Deze pagina doorsturen Stuur deze pagina door   Deze pagina printen Deze pagina printen  XHTML 1