U bent hier:  Home » Diensten » Facilitair en Inkoop

Winteractie Aktivia CO2-meters: 3+1 gratis


Captise heeft een voordeelcontract afgesloten met Aktivia CO2-meters. Aktivia is gespecialiseerd in het leveren van producten en diensten gericht op verbetering van het binnenklimaat, waaronder CO2 melders en aanverwante artikelen en attributen. Organisaties in kinderopvang kunnen dit voordeel gratis gebruiken. Met nu een extra winteractie Aktiv 530 (25% extra korting) 

De CO2 melders welke geleverd kunnen worden door Aktivia B.V. zijn gebruiksvriendelijk en gemakkelijk te ‘lezen’. CO2 melders worden geplaatst om aanwezigen bewust te maken van het binnenklimaat en om het ventilatiegedrag te stimuleren waar nodig. Het ‘leren ventileren’ staat hierbij centraal, ter voorkoming van gezondheidsklachten. Dankzij de metingen kan vaak al door middel van kleine handelingen het binnenklimaat worden verbeterd, zoals door het tijdig openen van een raam of deur.

Het ministerie van I&M heeft een Factsheet uitgebracht. Daarin is te lezen dat eind 2010 de ministeries van I&M en SZW, de brancheorganisaties, GGD, VNG en BOinK het plan van aanpak ondertekend hebben voor het verbeteren van het binnenmilieu. Captise in samenwerking met Aktivia B.V. kan uw organisatie hierbij ondersteunen.

Winteractie 2011-2012: Aktiv 530
In dec 2011 t/m feb 2012 extra (25%) korting op de Aktiv 530 CO2-meter. Drie plus één gratis. Normale kortingsprijs is 144,50 (ex btw); actieprijs is omgerekend 108,38 per stuk. Meld uw belangstelling voor deze actie bij aanmelding.
De AKTIV 530 is de meest gebruikte CO2-meter in de kinderopvang. Dit handzame model meet CO2, temperatuur en luchtvochtigheid. Specificaties:

• CO2 via “stoplichtlampjes”
• Weergave CO2, temperatuur en luchtvochtigheid via LCD display
• Onderhoudsvrij via zelfkalibrerende sensor
• Wandhouder of tafelhouder bijgesloten 

Belangstelling
Hebt u belangstelling in dit voordeelcontract? Voor leden van de Brancheorganisatie Kinderopvang is dit gratis te gebruiken. Meld u aan via het aanmeldformulier elders in deze website.



Icoon categorie Categorie: Nieuws - Algemeen, Nieuws - Facilitair & Inkoop       Icoon auteur Auteur: 
Icoon gelezen  Aantal keer bekeken:  385        Icoon gelezen  Gepubliceerd:  30-11-2011          Print dit artikel
Winteractie Aktivia CO2-meters: 3+1 gratis
Lettergrootte Kleine tekst Medium tekst Grote tekst

Reageer op deze pagina Reageer op deze pagina   Deze pagina doorsturen Stuur deze pagina door   Deze pagina printen Deze pagina printen  XHTML 1