Organisaties blijven worstelen met hun bereikbaarheid. Telefoon is en blijft vooralsnog een belangrijk eerste contact. Maar, organisaties hebben vaak geen beleid op dit vlak. Waardoor de kans groot is dat investeringen worden gedaan, die minder bijdragen aan de oplossing van het probleem maar wel kostenverhogend werken. Via Captise krijgt u korting op deze diensten van ExperiCom.
Telefoon is en blijft vooralsnog een belangrijk eerste contact. Maar:
- Hoe organiseert de organisatie dit op een efficiënte en klantvriendelijke manier?
- Lukt dat met de huidige voorzieningen?
- Effectief is het plaats- en tijdonafhankelijk te kunnen werken, maar hoe werkt dat?
- Moet men nog wel investeren in bureaugebonden toestellen?
Allemaal vragen waar ExperiCom dagelijks een antwoord op geeft. Organisaties hebben vaak niet de beschikking over een beleid op dit vlak. Zonder dit beleid is de kans groot (vaak onwetend en met de beste bedoelingen) dat investeringen worden gedaan, die minder bijdragen aan de oplossing van het probleem maar wel kostenverhogend werken.
Referentie-projecten
Afgelopen periode heeft ExperiCom bij diverse organisaties in de doelgroep Zorg en Welzijn van Captise projecten gerealiseerd, waarbij bovenstaande vraagstukken aan de orde zijn gekomen. Lees hier verschillende referenties.
Voordeel via Captise
Wilt u meer informatie over of gebruik maken van de voordelen op deze diensten via Captise? Meld u dan aan via het aanmeldingsformulier
Categorie:
Nieuws - Facilitair & Inkoop
Auteur:
|
Bereikbaarheid is en blijft mensenwerk!